Linková doprava

Linky jsme připravovali na základě analýzy tam, kde současná nabídka nedostačuje poptávce. Chceme tedy cestujícím zajistit dostatečnou kapacitu na místech, kam se již v páteční a nedělní špičku nedokázali dostat, navíc ve vyšší kvalitě. Provozujeme víkendovou dopravu na linkách. Jízdenky můžete zakoupit na platformě Bileto.

V našich autobusech chceme cestujícím nabídnout co největší komfort 

Praha – Jihlava  – Třebíč

Praha – Písek – Prachatice – Volary

Wifi zdarma

Občerstvení

Zábava

Naše filosofie linkové dopravy

  1. Maximální spolehlivost je naší prioritou. Nechceme být nejrychlejší ani nejlevnější, naší prioritou je spolehlivost, návaznost na přestupy a dodržování jízdního řádu.
  2. Příjemná atmosféra a mimořádné služby. Řidiči jsou součástí naší rodiny, děláme maximum, aby se na každou směnu těšili. Na linkách nabízíme bezdrátové připojení (to považujeme v roce 2023 za standard) a nadstandardní nabídku občerstvení za minimální ceny (to je oproti konkurenci nadstandard).
  3. Stojíme si za maximální informovaností. Linková doprava v pátek i neděli bývá plná stresu. Dopravci pracují na hraně kapacit a často dochází ke zpožděním či vynecháním spojů. My investujeme do záloh a nadstandardního servisu. A pokud se už něco opravdu stane, informujeme okamžitě a vkládáme maximální úsilí do rychlé nápravy. Na rozdíl od konkurence nikoho nenecháme desítky minut stát na zastávce bez jediné informace.

Smluvní podmínky pro veřejnou linkovou dopravu

Přejít nahoru