Aktuality

Upozornění

V jarní sezóně 2024 evidujeme zvýšenou poptávku na páteční, sobotní a nedělní termíny. Zatím máme volné kapacity, avšak při pozdní poptávce nejsme schopni garantovat kladné vyřízení. Objednávejte prosím co nejdříve. K dispozici jsou stále téměř všechny termíny od pondělí do čtvrtka.

Aktuality

Aktuální informace – komplikace, zpoždění

V současné době na našich linkách neevidujeme žádné zpoždění vyšší než 20 minut. Vážení cestující, vzhledem k mohutnému finiši stavby úseku dálnice D4 se na aktuálně rozestavěném úseku I/4 vyskytují komplikace související se stavebními pracemi. Ke zpoždění může docházet také v souvislosti s opravami Barrandovského mostu v Praze. Na lince 370708 lze očekávat zpoždění především na pátečních a nedělních spojích. Podle naší zkušenosti je aktuálně velmi nepředvídatelné, ve špičku dosahuje 10-30 minut. Na lince 790902 dochází nepravidelně (méně často) ke zpožděním na spoji v 15:45 v pátek z Prahy a v 17:12 v neděli z Třebíče. Zpoždění souvisí s aktuálním stavem provozu na dálnici D1, nevyskytuje se tedy pravidelně. Aktuální situaci můžete prověřit na telefonním čísle 602 448 118. Za komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Aktuality

Informace k rezervacím

Vzhledem k vysokému zájmu o páteční a nedělní spoje dochází k situacím, že jsou všechna místa v předprodeji vypodána. Doporučujeme průběžně kontrolovat obsazenost jednotlivých spojů na stránkách rezervačního systému Bileto. Část jízdenek zpravidla bývá chvíli před odjezdem vrácena a dochází k uvolnění kapacity, zpravidla je tedy možno volné místo najít. Pro cestující bez místenky v autobusech necháváme alespoň 4 neobsazená místa. Některé spoje tedy nejedou zcela naplněny, ačkoli by se vyprodaly do posledního místa, upřednostňujeme však pohodlí všech cestujících (i těch bez místenky). Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledání na palubě našich autobusů.

Přejít nahoru